U10 Fixtures

U10 JB 6 A-Side Fixtures 2020

(Tuesdays)

ROUND 1  

10th November

Time  Pitch Home Team Away Team
4:30 1 Swanny Pigs  Golden Strikers 
4:30 2 Subiaco Sapphires  Col's Wembley U10s 
4:30 3 UWA Under 10's  The Breakers 
4:30 4 Rosalie Rockets  Ravens 
4:30 5 Thunder FC  Mosman Park Devils 
4:30 6 Liveromax AFC  The Destroyers 
4:30 7 The Underdogs  Claremont Strikers 
4:30 8 Racing Ronaldos  Tuart Hill Tigers 
4:30 9 Wembley Wolverines  North Perth Rovers 
4:30 10 Perth United  Super Six 

 

ROUND 2   

17th November

Time  Pitch Home Team Away Team
4:30 1  Golden Strikers  Perth United  
4:30 2  Ravens  Subiaco Sapphires  
4:30 3 Mosman Park Devils   UWA Under 10's  
4:30 4 The Destroyers   Rosalie Rockets  
4:30 5 Claremont Strikers   Thunder FC  
4:30 6 Tuart Hill Tigers   Liveromax AFC  
4:30 7 8North Perth Rovers   The Underdogs  
4:30 8 Wembley Wolverines  Racing Ronaldos  
4:30 9  Col's Wembley U10s  Super Six 
4:30 10 The Breakers   Swanny Pigs  

 

ROUND 3   

24th November

Time  Pitch Home Team Away Team
4:30 1 Thunder FC   North Perth Rovers
4:30 2 Golden Strikers   The Breakers   
4:30 3 Super Six   Ravens  
4:30 4  Swanny Pigs Mosman Park Devils   
4:30 5 Subiaco Sapphires    The Destroyers  
4:30 6  UWA Under 10's   Claremont Strikers  
4:30 7 Rosalie Rockets  Tuart Hill Tigers  
4:30 8 Perth United    Col's Wembley U10s   
4:30 9 Liveromax AFC   Wembley Wolverines  
4:30 10 The Underdogs    Racing Ronaldos  

 

ROUND 4   

1st December

Time  Pitch Home Team Away Team
4:30 1 The Breakers     Perth United  
4:30 2 Ravens    Col's Wembley U10s   
4:30 3 Mosman Park Devils     Golden Strikers 
4:30 4  The Destroyers    Super Six      
4:30 5 Claremont Strikers     Swanny Pigs   
4:30 6  Tuart Hill Tigers   Subiaco Sapphires    
4:30 7  North Perth Rovers   UWA Under 10's  
4:30 8  Wembley Wolverines  Rosalie Rockets 
4:30 9 Racing Ronaldos   Thunder FC  
4:30 10 The Underdogs   Liveromax AFC   

 

ROUND 5   

8th December

Time  Pitch Home Team Away Team
4:30 1  Perth United    Ravens   
4:30 2 The Breakers     Mosman Park Devils   
4:30 3 Col's Wembley U10s     The Destroyers    
4:30 4  Golden Strikers  Claremont Strikers   
4:30 5  Super Six   Tuart Hill Tigers  
4:30 6   Swanny Pigs   North Perth Rovers  
4:30 7  Subiaco Sapphires     Wembley Wolverines  
4:30 8 UWA Under 10's    Racing Ronaldos   
4:30 9  Rosalie Rockets  The Underdogs   
4:30 10  Thunder FC    Liveromax AFC  

 

ROUND 6   

15th December

Time  Pitch Home Team Away Team
4:30 1 Mosman Park Devils      Perth United 
4:30 2 The Destroyers   Ravens   
4:30 3  Claremont Strikers   The Breakers     
4:30 4  Tuart Hill Tigers    Col's Wembley U10s  
4:30 5  North Perth Rovers   Golden Strikers  
4:30 6  Wembley Wolverines    Super Six 
4:30 7 Racing Ronaldos       Swanny Pigs  
4:30 8 The Underdogs     Subiaco Sapphires   
4:30 9  Liveromax AFC   UWA Under 10's    
4:30 10  Thunder FC    Rosalie Rockets  

 

ROUND 7  

22nd December

Time  Pitch Home Team Away Team
4:30 1 Perth United    The Destroyers 
4:30 2 Mosman Park Devils     Claremont Strikers   
4:30 3 Ravens    Tuart Hill Tigers   
4:30 4 The Breakers     North Perth Rovers 
4:30 5 Col's Wembley U10s     Wembley Wolverines   
4:30 6 Golden Strikers    Racing Ronaldos   
4:30 7   Super Six  The Underdogs   
4:30 8 Swanny Pigs     Liveromax AFC   
4:30 9   Subiaco Sapphires   Thunder FC   
4:30 10 UWA Under 10's   Rosalie Rockets  

 

ROUND 8   

12th January

Time  Pitch Home Team Away Team
4:30 1  Claremont Strikers   Perth United   
4:30 2 Tuart Hill Tigers    The Destroyers  
4:30 3 North Perth Rovers   Mosman Park Devils   
4:30 4 Wembley Wolverines   Ravens    
4:30 5 Racing Ronaldos     The Breakers   
4:30 6  The Underdogs  Col's Wembley U10s   
4:30 7  Liveromax AFC   Golden Strikers  
4:30 8  Thunder FC      Super Six 
4:30 9 Rosalie Rockets    Swanny Pigs    
4:30 10 UWA Under 10's    Subiaco Sapphires  

 

ROUND 9  

19th January

Time  Pitch Home Team Away Team
4:30 1 Swanny Pigs    Subiaco Sapphires    
4:30 2 Claremont Strikers  North Perth Rovers   
4:30 3 The Destroyers   Wembley Wolverines   
4:30 4 Mosman Park Devils   Racing Ronaldos  
4:30 5  Ravens   The Underdogs  
4:30 6 The Breakers    Liveromax AFC 
4:30 7  Col's Wembley U10s    Thunder FC   
4:30 8 Golden Strikers   Rosalie Rockets  
4:30 9 Super Six   UWA Under 10's  
4:30 10  Perth United     Tuart Hill Tigers  

 

ROUND 10  

26th January

Time  Pitch Home Team Away Team
4:30 1 North Perth Rovers     Perth United   
4:30 2 Wembley Wolverines     Tuart Hill Tigers 
4:30 3  Racing Ronaldos   Claremont Strikers 
4:30 4  Swanny Pigs    Super Six 
4:30 5  Liveromax AFC  Mosman Park Devils   
4:30 6  Thunder FC   Ravens   
4:30 7 Rosalie Rockets     The Breakers 
4:30 8 UWA Under 10's    Col's Wembley U10s    
4:30 9 Subiaco Sapphires  Golden Strikers   
4:30 10  The Underdogs    The Destroyers   

 

ROUND 11   

2nd February

Time  Pitch Home Team Away Team
4:30 1  Perth United      Wembley Wolverines  
4:30 2  North Perth Rovers  Racing Ronaldos   
4:30 3 Tuart Hill Tigers   The Underdogs  
4:30 4  Claremont Strikers   Liveromax AFC  
4:30 5 The Destroyers    Thunder FC  
4:30 6  Mosman Park Devils Rosalie Rockets  
4:30 7  Ravens    UWA Under 10's  
4:30 8 The Breakers   Subiaco Sapphires  
4:30 9 Col's Wembley U10s    Swanny Pigs  
4:30 10  Golden Strikers Ravens    Super Six  

 

ROUND 12  

9th February

Time  Pitch Home Team Away Team
4:30 1 Racing Ronaldos      Perth United  
4:30 2 The Underdogs   Wembley Wolverines   
4:30 3 Liveromax AFC   North Perth Rovers  
4:30 4 Thunder FC    Tuart Hill Tigers  
4:30 5  Rosalie Rockets   Claremont Strikers 
4:30 6 UWA Under 10's    The Destroyers  
4:30 7  Subiaco Sapphires   Mosman Park Devils 
4:30 8  Swanny Pigs   Ravens    
4:30 9 Super Six     The Breakers 
4:30 10  Golden Strikers   Col's Wembley U10s   

 

ROUND 13  

16th February

Time  Pitch Home Team Away Team
4:30 1 Perth United    The Underdogs   
4:30 2 Racing Ronaldos    Liveromax AFC 
4:30 3 Wembley Wolverines   Thunder FC   
4:30 4 North Perth Rovers   Rosalie Rockets   
4:30 5 Tuart Hill Tigers    UWA Under 10's    
4:30 6 Claremont Strikers   Subiaco Sapphires   
4:30 7 The Destroyers    Swanny Pigs  
4:30 8  Mosman Park Devils  Super Six    
4:30 9  Ravens    Golden Strikers   
4:30 10  The Breakers   Col's Wembley U10s  

Quick Links to other Age Groups